הזמנת ערכות יצירה לילדים

ערכות יצירה לילדות ולילדים

 

מי שגדל בשנות ה- 80  ו-ה -90 ייתכן ובילה שעות רבות ביצירה ועשייה בבית. רק שעולם השתנה מאז, וילדים מבלים את רוב זמנם הפנוי מול המסכים. בעוד שהמיומניות המתפתחות תוך כדי עבודת היצירה בעולם הפיסי החומרי נדחקו הצידה.

כמו למשל היכולת של ילדים לפתור בעיות, להבין השלכות של מעשה ותוצאה, קבלת החלטות תחת אילוצי חומר ועוד.

בנוסף לכך, יצירה מאפשרת לילדים ובני נוער לבטא את עצמם בדרכים לא מילוליות, ולפתח חשיבה מופשטת ויצירתית. שזו במהלך השנים, גם תסייע להם בהתמודדות במערכות מורכבות יותר.

באתר שלנו,  מוצעות מגוון ערכות יצירה לילדות ולילדים המעניקות רגעים קסומים של הנאה, פעילות בעלת ערך מוסף ותוצאות יפהפיות שניתן להתגאות בהן. מדובר בערכות המבוססות על ניסיון רב ועל שביעות הרצון של משתתפי הסדנאות שלנו בשנים האחרונות, ובזכות המגוון הרחב ניתן למצוא ערכות יצירה המתאימות לכל בת ובן.

 

שלל ערכות יצירה חביבות ומאתגרות

 

כפי שתוכלו להתרשם, יש לנו כמה וכמה ערכות יצירה ולילדים ולילדות. כך למשל, ניתן להזמין ערכת יצירה לאריגת שטיח קיר בוהו שיק בצבעים מרהיבים לבחירתכם, מה שגם ילמד אתכם לפתח תחביב חדש וגם יספק שטיח יפהפה שאפשר לתלות לראווה בחדר הילדים, בסלון ובחדרים נוספים בבית. הערכה מגיעה עם כל מה שצריך בשביל להכין את השטיח, כולל נול אריגה רב שימושי מעץ באורך 30 על 30 לא כולל פרנזים, שניתן ליצור שטיח קיר עד לגובה של 40 ס"מ. וכמובן שלערכה מצורפים כל ההנחיות וההסברים הנחוצים. מעבר לכך, יש לנו עוד שלל ערכות יצירה ואביזרי יצירה המתאימים לבנות ובנים, למשל ערכת יצירה של עלי מקרמה, ערכת יצירה לבניית שרפרף צמיג, ערכת גינון ביתי, ערכת נגרות לבניית אדנית מעץ ואפילו ארגז עץ מרופד.

 

איך זה עובד?

 

כל שעליכם לעשות הוא רק לבחור את הערכה המתאימה לכם ולהזמינה דרך האתר, עם תוספת כרטיס ברכה במידה ומדובר במתנה, ובחירה של משלוח עד הבית או איסוף עצמי מנקודת איסוף או מהסטודיו. הזמנת ערכות יצירה לילדים אפשרית כבר עכשיו דרך האתר, ומי שרוצה פרטים נוספים מוזמן לפנות אלינו ב- 054-480995.

  • הקבוצה שלנו בפייסבוק
  • עמוד הפייסבוק שלנו
  • Pinterest
  • Instagram

צרו קשר

אימייל: ndorhaim@gmail.com
טלפון: 054-4809905

כתובת הסטודיו: 
רח' הקישון 16 בני ברק,  (מול קניון איילון)
קומה 2 
יש לתאם הגעה מראש.