מי עומד מאחורי Grayish & Co?

נעים להכיר, קוראים לי נורית ומאז שאני זוכרת את עצמי אני יוצרת בידיים. אפילו כילדה חשתי וסקרנות בלתי מוסברת  כלפי חומרים... ואז הגיע הבטון. ובום. אהבה. 

מה הרקע שלי בתחום היצירה? 

מאז שאני זוכרת את עצמי אני יוצרת בידיים. גדלתי גם במשפחה שכזו- משפחה של מייקרים ואנשי כפיים.. בצד האחד סבא בעל בית מלאכה לצורפות והסבא השני קבלן קונסטרוקציות, שהקים את המפעלים הגדולים בארץ, ועד לבניית האנדרטה ההפוכה שעומדת בכיכר רבין. ואפילו חלק מהכלים והמקדחות נמצאות בסטודיו היום.

את רוב החופשים ביליתי אצלם בבית, ראיתי אותם עובדים, התנסתי כמעט בכל סוגי החומרים, ותמיד היצירה משכה אותי בצורה ממכרת... 

 

למה GRAYISH?

חיפשתי שם שיתאים קודם כל לחומר כן לא להתפזר. להתמקד. 

יכולתי להתפזר, אני עובדת ועבדתי עם מגוון חומרים וסגננות, החל מעיסת נייר, חימר, אקריליק, צבעי זכוכית ואף פיתחתי תחביב לאורך השנים של חידוש רהיטים, עבודה עם עץ ואף תפירה. אבל בסופו של דבר ביצירה בבטון נדרש שילוב של כמה טכניקות וסבלנות, ולהיפראקטיבית כמוני זה החלק האמאתגר שביצירה. 
 

ומה העניין עם CO &? 

ובכן, הסטודיו משתף פעולה עם אמנים נוספים, וגם אנשי מקצוע בתחום הייעוץ הארגוני, מעצבי מוצר ועוד. 

הערכים של הסטודיו

כן יש לנו ערכים. שהם לא קלישאות. ולא סתם מילים... הרי אנחנו אנשים של מעשים. 

  • יצירתיות הינה מיומנות שניתנת לפיתוח. והיא אולי המיומנות החשובה ביותר לפיתוח הקריירה והיכולת שלנו לשרוד ולהתפתח בעידן הזה. ובידיוק על המיומנות הזו אנחנו עובדים בסדנאות בסטודיו. 

  • להנות כמה שיותר מהדרך. כל תהליך יצריה ובנייה הוא מסע. ופעמים רבות, גם מסע מאתגר וארוך. בכל רגע אנחנו מנסים תמיד להתייחס למשימש בחיוך. :) 

ולא סתם אהבה, כזו שגורמת לאמא לשני ילדים לעזוב את כל הבאלגן בבית, לערבב, לייצר עוד הרבה באלגן בבית, לחפש מידע, ללמוד איך יוצקים, מכינים ולבסוף גם להיות מאותם אנשים "מוזרים" שמחפשים חומרים למחזר ולהשתמש בהם כחלק מתהליך היצירה. 

למעלה מ-5 שנים עברו מהיום שלראשונה נגעתי בבטון. זה התחיל מלהכין מתנות קטנות לחברים, קצת להשתשעשע ולנסות ליצור כל מיני דברים ולבסוף להבין כי זה התהליך החיפוש אחר היצירה הוא עצמו מאתגר ומסקרן אותי. ​

במהרה, התווספו לסטודיו עוד מגוון חומרים ותחומים שבהם הסטודיו מתמחה, החל מנגרות, עיצוב צמיגים, ברזל, אפוקסי, טקטסיל והיד עוד נטויה. 

בין הארגונים שכבר חוו סדנאות של הסטודיו במסגרות שונות: 

לקוחות-מוסדיים-2020.png