מי עומד מאחורי Grayish & Co?

*כן אני יכולה להיראות גם רצינית יותר... 

נעים להכיר, קוראים לי נורית ומאז ומתמיד אני יוצרת בידיים. אפילו כילדה חשתי וסקרנות בלתי מוסברת  כלפי חומרים... ואז הגיע הבטון. ובום. אהבה. 

מה הרקע שלי בתחום היצירה? 

מאז שאני זוכרת את עצמי אני יוצרת בידיים. גדלתי גם במשפחה שכזו- משפחה של מייקרים ואנשי כפיים.. בצד האחד סבא בעל בית מלאכה לצורפות והסבא השני קבלן קונסטרוקציות, שהקים את המפעלים הגדולים בארץ, ועד להנחת האנדרטה שעומדת בכיכר רבין. ואפילו חלק מהכלים והמקדחות נמצאות בסטודיו היום.

את רוב החופשים ביליתי אצליהם בבית, ראיתי אותם עובדים, התנסתי כמעט בכל סוגי החומרים, ותמיד היצירה משכה אותי בצורה ממכרת... 

 

למה GRAYISH? חיפשתי שם שיתאים קודם כל לחומר' כן לא להתפזר. להתמקד. 

יכולתי להתפזר, אני עובדת ועבדתי עם מגוון חומרים וסגננות, החל מעיסת נייר, חימר, אקריליק, צבעי זכוכית ואף פיתחתי תחביב לאורך השנים של חידוש רהיטים, עבודה עם עץ ואף תפירה. אבל בסופו של דבר ביצירה בבטון נדרש שילוב של כמה טכניקות וסבלנות, ולהיפראקטיבית כמוני זה החלק האמאתגר שביצירה. 
 

ומה העניין עם CO &? 

ובכן, אני מקווה לשתף פעולה עם כמה שיותר יוצרים ממש כמוני, שמעוניינים לשלם בעבודתם גם הבטון - ואולי ככה נוכל ליצור מוצרים חדשים ומעניינים יותר. 

האני מאמין שלי? 

שבכדי להצליח בחיים ובקריירה אנחנו חייבים להיות יצירתיים - ויצרתיות היא מיומנות שניתנת לפיתוח.

ולא סתם אהבה, כזו שגורמת לאמא לשני ילדים לעזוב את כל הבאלגן בבית, לערבב, לייצר עוד הרבה באלגן בבית, לחפש מידע, ללמוד איך יוצקים, מכינים ולבסוף גם להיות מאותם אנשים "מוזרים" שמחפשים חומרים למחזר ולהשתמש בהם כחלק מתהליך היצירה. 

למעלה מ-3 שענים עברו מהיום  שלראשונה נגעתי בבטון. זה התחיל מלהכין מתנות קטנות לחברים, קצת להשתשעשע ולנסות ליצור כל מיני דברים ולבסוף להבין כי זה התהליך החיפוש אחר היצירה הוא עצמו מאתגר ומסקרן אותי. ​

בכל המוצרים אני משתמשת בחומרים ממחוזרים, עטיפות, קרטונים, פלסטיקים, אריזות ועוד ובתום השימוש האריזות חוזרות לפח המיחזור או לשימוש חוזר בתהליך יצירה חדש. 

בין הארגונים שכבר חוו סדנאות של הסטודיו במסגרות שונות: 

מבין לקוחותינו

  • Pinterest Social Icon
  • Instagram - Grayish & Co.
  • Facebook Page
  • b-facebook

אימייל: ndorhaim@gmail.com

טלפון: 054-4809905

כתובת הסטודיו: 

רח' הקישון 16 בני ברק, 
(מול קניון איילון)

קומה 2 

יש לתאם הגעה מראש. 

צרו קשר

© 2019 כל הזכויות שמורות ל- Grayish & Co.