סדנת גיבוש: תורמים בכיף! 

רוצים ביום גיבוש וכיף לעובדים שלכם עם ערך מוסף שיעמיק את הקשר של הארגון שלכם עם הקהילה ? ויהווה אבן יסוד בתרבות הארגונית שלכם? הסדנא הזו בשבילכם!

תוך כדי יום גיבוש העובדים אנו מייצרים תרומה לקהילה ומעניקים את כל התוצרים שהכנו לבתים של ילדים, נוער בסיכון או אוכלוסיה מבוגרת. כאשר המטרה היא לשדרג את רמת חייהם ביומיום.

איך זה עובד?

בוחרים בית של ילדים או נוער בסיכון או כל בית שזקוק לשיפוץ ומתאמים איתם את יום השיפוץ, בתיאום עם משרד הרווחה, או עמותה אנחנו נדאג לקישור ולהתאמת הבית לאזור הארגון שלכם.

לאחר שבחרנו את בית, בוחרים אילו חלקים מעוניינים לשפץ ולחדש וביחד איתנו קובעים על קו עיצובי, אקססוריז, המתאים לאורח החיים של אלו המתגוררים בבית ומשם ניגשים לעבודה וסוגרים את היקף ועלות הפרויקט.

מה כולל הפרויקט?

הפרויקט יכול לכלול: צביעת הבית, עיצוב האקססוריז, ריהוט, ולפעמים גם רכישת מצעים, הכל תלוי בצורך במצב הנתון של הבית וכמובן בתקציב.

למי הסדנא מתאימה?

  • לארגונים המעוניינים לגבש בין מחלקות וליצור גיבוש בין-צוותי שהוא משמעותי ביותר.

  • לארגונים בסדר גודל בינוני עד גדול - המעוניינים להסב את יום הכיף השנתי שלהם למתן התוצרים הסופיים לתרומה לקהילה.

  • לארגונים המעוניינים לעצב תרבות ארגונית של תרומה וחשיבה על הסביבה, קהילה ולמידה בפועל של אחריות תאגידית.

  • לגופים ממשלתיים המעוניינים ביום כיף עם ערך מוסף לעובדיהם.

 

מה טווח זמן השל פרויקט? ואיך הוא מחולק?

משך זמן הפרויקט מתחילתו ועד סופו נע בין שבועיים לחודש ימים. כולל איתור הבית, תכנון הפריטים, לוחות זמנים, וקביעת ויום או יומיים נפרדים לעיצוב בפועל של הבית  נפרדים המחולקים בין: הכנת האקססוריז, השלמת קניות/ גיוס פריטים ושיפוץ הבית.

מה הערך המוסף לעובדים ולתרבות הארגונית?

1. גיבוש צוותי אינטנסיבי -  במהלך הימים של התכנון וביום הסדנא מחלקות הארגון השונות עובדים בשיתוף פעולה, ויש דגש רב על עבודת צוות, קבלת החלטות עיצוביות משותפות, יחד עם זאת, בתוך האילוצים והמגבלות הזמן ובהתאם לקו העיצובי שנקבע.

2. פיתוח חשיבה יצירתיות – לא בכל יום יוצא לנו לבנות, שרפרף מצמיג, או להרכיב ספרייה ממשטח עץ, או לערבב בטון ולהכין שולחן או שרפרף. במהלך הסדנא הצוותים מתמודדים עם "מספר פרטים נעלמים", לא כל התשובות נתונות בידיהם מראש, הם מקבלים תמונה סופית של כיצד המוצר הסופי צריך להיראות והוראות כלליות אך הן אינן מדויקות כמו ההוראות של איקאה. (וכן אנחנו תמיד שם בכדי לעזור, אך חשוב לנו שהם אלו שיגיעו לפתרון.   

3. הגברת הביטחון העצמי האישי של העובדים – כאשר אנחנו תורמים אנחנו מרגישים בעלי כוחו ויכולות, אנו מציגים כבר בשלב התכנון וגם בתחילת היום את המטרה שלה תורמים ומחברים את המשתתפים בסדנא לסיפור.  

 

איך זה עובד עם עמותות וכיצד מזדכים מס במידת הצורך ?

במידה ויש עמותות ספציפית שאתם מעוניינים לתרום להם את המוצרים, ניתן לקשר אותנו איתם, אנו נדאג ליצור עמם קשר ולהסדיר איתם את התשלום, שתעבירו אליהם.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר: ndorhaim@gmail.com או התקשרו : 054-4809905