Global Site Tag (gtag.js)
top of page

פעילויות DIY עשה זאת בעצמך

פעילויות DIY‏ לקבוצות ויחידים 

 

מחפשים פעילויות  DIY עבור עובדי החברה, עבור קבוצה של חברות, חברים ובני משפחה, או לחבורה של בני נוער? אם כן, הסטודיו שלנו מציע מגוון אפשרויות המתבססות על סדנאות וערכות יצירה, המאפשרות ללמוד ולהתנסות בעבודה עם חומרים שונים, מקנות כלים ליצירה אישית בזמן הפנוי, ומקדמות מטרות שונות בהתאם לרצונות ולצרכים שלכם.

לחצו ליצירה קשר
למידע נוסף לחצו כאן

סדנאות יצירה מעשירות ומהנות

 

כאמור, סדנאות היצירה שלנו מבוססות כולן על פעילויות DIY ומתאימות לקהלים שונים. כך למשל, הן מתאימות לחברות המחפשות רעיונות לימי גיבוש וכיף לעובדים ולצוותים עבור חברות, עסקים וארגונים. כידוע, בשנים האחרונות מושג דגש רב על ההון האנושי בארגונים, מתוך הבנה כי זהו למעשה המשאב העיקרי והחשוב ביותר של הארגון בטווח הקרוב והרחוק כאחד.

לפיכך, ניכרת השקעה בכל נושאי סביבת העבודה ושביעות הרצון של העובדים, לרבות סדנאות מגוונות בעלות מאפיינים ייחודיים, התורמות בין היתר לדינמיקה הקבוצתית, לתקשורת הבינאישית, לחשיבה יצירתית, לקבלת החלטות ועוד.

 

הסדנאות שלנו בהחלט מקדמות את המטרות החשובות האלו ונוספות, כאשר בכל סדנא עובדים עם חומרים שונים כמו ברזל, צמיגים, עץ, בטון ועוד. בתוך כך, בכל סדנא גם מבצעים תהליכים ומכינים מוצרים שונים כגון שעון, פמוטים, עציצים או שרפרפים מבטון, ארגזי עץ מרופדים, שרפרפים מצמיגים ממוחזרים וגופי תאורה מעץ. כל הפעילויות מבוססות על תהליך עבודה הכולל קבלת החלטות, הכנת שרטוטים וביצוע עבודות נגרות בסיסיות. יש לציין, כי הסדנאות שלנו יכולות להתקיים בסטודיו עם לפחות 4 משתתפים (בהתאם למגבלות משרד הבריאות בתקופת הקורונה) ועד 10 משתתפים, ובהחלט קיימת אפשרות גם לסדנת אונליין בזום עם לפחות 6 משתתפים. הסדנאות הוירטואליות נמשכות בין 45 דקות לשעתיים ואילו סדנאות היצירה בסטודיו נמשכות בין 3 ל- 4 שעות, כתלות במספר המשתתפים.

פעילויות DIY עשה זאת בעצמך

כדי לתת טעימה קטנה מתוך פעילויות   DIY נספר לכם בקצרה על סדנת עיצוב שעון בבטון שלנו. בטון הוא אחד החומרים "חמים" היום בתחום עיצוב פנים ובסדנא לומדים כיצד משתמשים בו ויוצרים באמצעותו שעונים מיוחדים. בין היתר לומדים כיצד לעצב בבטון עם חומרי גלם נוספים, איך צובעים אותו בשלל צורות וצבעים, איך משתמשים בשבלונות ליצירת שעונים מרהיבים, בעוד המשתתפים מוסיפים כמובן את הטאץ' האישי שלהם ליצירת שעון המעניק נגיעה יפהפייה לבית.

 

פעילויות DIY עם ערכות יצירה

 

לאורך השנים פיתחנו ערכות יצירה  DIY שבאמצעותן כל אחד ואחת יכולים ליצור יצירות בכוחות עצמם, מה שחוסך את הצורך להגיע לסטודיו ו/או את הזמן המוקדש לסדנה מונחית בזום. הערכות מעניקות מצע נהדר לפעילות יצירתית, מהנה, מאתגרת ומרגיעה במקום העבודה או בכל מתחם אחר שאתם בוחרים. יש לנו קשת רחבה של ערכות יצירה המתאימות לקהלים ולצרכים שונים, שעימן מכינים למשל עציצי בטון, מדף נדנדנה, מנורת קיר, אדנית עץ בסגנון וינטג', ארגז עץ מרופד ועוד. הערכות מגיעות עם הסברים ברורים בגובה העיניים, ואין צורך ברקע מקצועי או אומנותי קודם, שכן הן פשוטות ונוחות לשימוש. זהו פתרון נהדר עבור פעילויות DIY לארגונים בימי כיף או גיבוש, לקבוצת חברים או בני משפחה שרוצה ליצור ביחד, ולמעשה לכל קבוצה או יחיד שאוהבים ליצור ורוצים להיפתח לאפשרויות, לדרכי עבודה ולחומרים חדשים.

 

לפרטים נוספים על הסדנאות וערכות היצירה שלנו, הנכם מוזמנים לפנות אלינו למייל – grayishnco@gmail.com  או בוואטס אפ ב- 0544809905  

bottom of page